De OV organiseert jaarlijks meerdere activiteiten. Op deze pagina vind je een overzicht van deze activiteiten. Wil je meer weten over de activiteit, of heb je hier vragen over? Klik op de activiteit en je komt op de betreffende activiteitenpagina. Hier vind je ook de contactgevens, mocht je vragen hebben.

Sinterklaassinterklaas@ovtwaalfruiter.nl
Kerstborrelkerstborrel@ovtwaalfruiter.nl
Sponsorloopsponsorloop@ovtwaalfruiter.nl
Koningsspelenkoningsspelen@ovtwaalfruiter.nl
Avondvierdaagseavondvierdaagse@ovtwaalfruiter.nl
Paradeparade@ovtwaalfruiter.nl